Üretim

Faaliyet gösterdiğimiz yemek sektöründe depolama, üretim, temizlik ve hijyen üzerinde önemle durduğumuz konulardır. Firmamızda tüm bölümlerin birbirinden bağımsız olması sağlanmış, üretim alanları hijyen hatlarıyla kontrol altına alınmıştır.

Üretimde kullanılan son teknolojiye sahip cihazlar, hem işleme hem de pişirme esnasında gıdanın vitamin ve minerallerinin yok olmasına izin vermeyen, insan etkisinin minimum olduğu cihazlardır.

Kalite
Kurulduğu günden beri ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya çalışan EfBa Gastronomie Catering, yarattığı müşteri bağımlılığıyla bunu başardığını göstermiştir.

Gıda güvenliğine ilişkin tüm kalite belgelerine sahip olan EfBa Gastronomie Catering, bütün üretim ve hizmetlerinde ISO 9001 ve ISO 22000 (HACCP) Kalite Güvence Belgeleri standartlarında çalışmaktadır.

Ayrıca değişen kalite anlayışına uyum sağlayarak kalite kontrol yerine “Kalite Güvence Sistemi”ni benimseyen EfBa Gastronomie Catering, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli kontrol altında tutmaktadır. Hammaddenin şirketimize girişinden personel yemeği olarak sizlere sunumuna kadar geçen işlemler esnasında meydana gelebilecek her türlü problem önceden belirlenerek, gerekli tedbirler alınmakta ve böylece hizmetimizin kalitesi güvence altında tutulmaktadır. Üretim araçlarımızın, servisimizin ve genel hijyen ortamımızın kalitesi “Çapraz Teknik” yöntemiyle denetlemekte olup, işletmemizin organizasyonunda görevli bulunan gıda mühendislerimizce de sürekli denetlenmektedir. Yemeklerimizden sabit numune alınarak steril kaplarda 72 saat muhafaza edilmekte ve periyodik analiz yapılmaktadır.
Böylece hammadde alımından tabağınıza kadar olan süreç, gerek ölçümlerle, gerekse gözlemlerle kontrol altında tutulmaktadır.

©EfBa Gastronomie Catering 2018